Taovital

Ból głowy a jelita

Migreny doskwierają coraz większej liczbie z nas. Silne bóle odczuwa coraz większa liczba Polaków, a mimo tego wciąż nie zdajemy sobie sprawy, że poszukujemy powodów jego powstania, nie tam, gdzie trzeba, a przy okazji stosujemy leki, które działają na objawy, a nie na przyczynę schorzenia.

W przypadku bólu głowy zazwyczaj sięgamy po preparaty przeciwbólowe, które działają błyskawicznie. Wystarczy tabletka, łyk wody i odczekanie pół godziny. Ból przechodzi, ale nie na długo, ponieważ paracetamol czy ibuprofen poniekąd ukryły ból, a nie go zlikwidowały.

Co powoduje bóle głowy?

sanprobi barrier na różne bóleNie zawsze za ból głowy odpowiedzialna jest nasza głowa, on tam po prostu się objawia. W przypadku powracających dolegliwości powinniśmy zastanowić się nad poszukaniem przyczyny gdzie indziej. Możliwe, że to problemy z układem trawiennym, objawiają się w takiej, a nie innej lokalizacji. W takim wypadku warto zastosować sanprobi barrier, który odbuduję mikroflorę bakteryjną jelit, a tym samym zregeneruje kolejne warstwy błony ochronnej.

Korzyści korzystania z sanprobi barrier

Oprócz faktu walki z migreną lek ten wpływa na działanie całego układu pokarmowego. Odbudowuje naruszone struktury, współdziała przy zwalczaniu zmian zapalnych, a przy tym działa osłonowo, co ważne jest przy konieczności stosowania innych leków, które mają wpływ na cały organizm.

Podsumowując, przyczyn bólu głowy jest wiele i warto szukać ich w mniej typowych zakamarkach ludzkiego ciała, bo może okazać się, że to jedyna metoda na pozbycie się uciążliwych migren.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *