Waporyzacja – co warto wiedzieć?

Waporyzacja jest najlepszą formą przyswajania ziół. Zapewnia wspaniały smak i dyskrecję, stąd jest coraz częściej wybieraną formą korzystania z dobrodziejstw zawartych w konopi.

Czym jest waporyzacja?

Proces polega na podgrzaniu suszu ziołowego do określonej temperatury. Materiał nie zostaje spalony, stąd waporyzacja jest w pełni bezpieczna dla użytkownika. Pod wpływem temperatury i ciepła zioła wydzielają substancje aktywne, które dostają się do organizmu na zasadzie inhalacji.

Czy to legalne?

Waporyzacja jest w pełni bezpieczna i legalna. Często pojawiają się wątpliwości, czy susz konopny, który jest najczęściej waporyzowany jest legalny. Śladowe ilości THC, jakie zawiera, zapewniają legalność stosowania produktu.

Zalety waporyzacji

Waporyzacja jest zdecydowanie lepsza od palenia. Jak wskazują użytkownicy doznania z takiej formy spożywania ziół są zupełnie odmienne. Podczas podgrzewania ziół nie dochodzi do ich spalenia, a co za tym idzie nie uwalniają się szkodliwe dla zdrowia substancje smoliste. Forma tak jest zdecydowanie bardziej wydajna. Badania wskazały czterokrotnie większą wydajność materiału do osiągnięcia podobnego efektu, jak podczas palenia. Ponadto efekty są zupełnie odmienne:
– wyraźny smak ziół;
– efekt energetyczny;
– intensywny zapach;
Waporyzacja zapewnia dyskrecję. Stosowanie urządzenia w miejscu publicznym nie stanowi problemu, gdyż aromat jest praktycznie niewyczuwalny.

Mimo, że dobry waporyzator to spory wydatek początkowy, ze względu na wydajność materiału, który jest podgrzewany w urządzeniu, koszty szybko się zwracają.

Waporyzatory dostępne pod adresem: https://konopnysklep.com.pl/waporyzacja/