Profertil – suplement dla mężczyzn

Niepłodność mężczyzn to coraz większy problem w krajach wysokorozwiniętych. Nie mają problemów ze sprawnością seksualną, ale problemem staje się zapłodnienie.

Przyczyny niepłodności u mężczyzn

Najczęstszą przyczyną niepłodności wśród mężczyzn jest niska jakość spermy. Nie mają oni problemu z intensywnością stosunków seksualnych i doznaniem przyjemności. Problem pojawia się w momencie, kiedy decydują się na świadome ojcostwo. Mimo starań partnerka nie może zajść w ciążę. Wśród najczęstszych przyczyn lekarze wymieniają:

• niewłaściwą dietę – zawiera zbyt dużo tłuszczy i produktów wysoko przetworzonych,
• stres,
• siedzący tryb życia,
• niewłaściwą bieliznę – zbyt obcisła powoduje przegrzanie jąder.

Wyeliminowanie tych nieprawidłowości nie zawsze wystarczy, by zwiększyć ilość i żywotność plemników w spermie. Czasami potrzebna jest suplementacja diety.

Profertil na niepłodność męską

Czasami organizm potrzebuje wsparcia w postaci suplementacji diety, która dostarcza mu niezbędnych składników. Takim suplementem jest Profertil dla mężczyzn zawierający tylko naturalne składniki. Zawiera osiem składników dobranych w odpowiednich proporcjach zwiększających ilość plemników w nasieniu i zwiększających ich żywotność. Może to podnieść płodność nawet do 40%.

Profertil https://www.aptekagalen.pl/profertil-60kaps nie zawiera żadnych hormonów, jego skład to wyłącznie mikro i makroelementy, dlatego jego stosowanie jest zupełnie bezpieczne. Jednocześnie jednak skuteczna kuracja musi trwać ok. trzech miesięcy. Wystarczy w tym czasie przyjmować 2 tabletki dziennie podczas posiłku.