Nasiona Marihuany Blue Dream – mix Blueberry i Haze

Nasiona marihuany są legalne w sprzedaży i posiadaniu jako przedmioty kolekcjonerskie, nie zawierające w sobie nielegalnych substancji, w tym THC. Kiełkowanie i uprawa tychże nasion jest jednak nielegalna w niektórych krajach, w tym w Polsce.
Blue dream, czyli „niebieski sen” to najczęściej kupowana medyczna marihuana w 2018 w amerykańskich punktach sprzedaży. Zaskarbiła sobie miłość w kręgach użytkowników medycznej marihuany i właśnie tam otrzymała swoją nazwę, nie tylko z powodu niebiańskiego haju, jaki zapewnia, ale też pochodzenia owianego tajemnicą. Legendarny breeder, DJ Short, nadał jej ostateczną formę, czyniąc tym samym bardzo pożądaną i popularną odmianą zarówno w uprawie, jak i spożyciu. 

Działanie: 


Genialnie połączenie Blueberry i Haze, gwarantuje intensywny, z początku wyraźnie sativovy haj, który następnie przechodzi w błogostan i relaksację, typowy dla indyjek. Bardzo szybko uśmierza ból, czemu zawdzięcza swoją popularność w kręgach użytkowników marihuany medycznej. Wysoka zawartość THC, oscylująca między 17% a 24% sprawia, że roślinka potrafi dać intensywny haj, dlatego nie jest polecana dla użytkowników mogących doświadczać stanów lękowych – natomiast tym bardziej doświadczonym i świadomym potrafi się pięknie odwdzięczyć. Szczególnie polecana jest dla osób cierpiących na stany depresyjne i słaby apetyt.

Smak:


Dzięki zawartości Blueberry, Blue Dream (dostępna na Nasiona Marihuany) gwarantuje pyszne doznania smakowe. Intensywnie jagodowy, słodkawy, owocowy smak pozostaje w ustach jeszcze długo po spożyciu, zaś przez połączenie z Haze, daje świetną sosnowo-ziołową nutkę. 
Uprawa:


Nasze nasiona są tylko żeńskie, feminizowane. Z naszych wyselekcjonowanych i odpowiednio przechowywanych nasion wyrastają największe topy.       
Blue Dream jest świetną odmianą dla początkujących – nie choruje, nie sprawia problemów, nie wymaga specjalnej troski. Potrafi dać obfite plony już po 7, najpóźniej 9 tygodniach, nawet do 130g z jednej rośliny. 
Pamiętajmy jednak, że w Polsce kiełkowanie i uprawa nasion marihuany jest nielegalna.