Czy można wspomóc procesy gojenia ran?

Gdy rany nie goją się w sposób właściwy wówczas może to powodować dyskomfort. Nawet drobne rany, które nie zamykają się czy przy których występuje owrzodzenie ograniczają możliwość swobodnego kąpania się, czy korzystania z różnych aktywności.
Z tego powodu warto jest korzystać z preparatów, które pozwalają zapewnić, że proces gojenia będzie odpowiednio przebiegał. Do takich preparatów zalicza się SOLCOSERYL ŻEL, który zawiera bardzo skuteczną, we wspomaganiu regenerowania się komórek, aktywną substancję. Dializat z krwi cielęcej prowadzi do zwiększania ilości wykorzystywanego tleny czy przyśpieszania procesu transportu glukozy we krwi.

Preparaty do zewnętrzne i wewnętrznego stosowania


Na rynku preparatów, które mogą być stosowane do poprawienia gojenia się ran można wyróżnić takie do stosowania miejscowego oraz witaminowe czy dietetyczne produkty, które mają dostarczyć wspierających gojenie ran substancji. Natomiast miejscowe preparaty są właściwe do mniejszych czy średnich ran. W tym względzie korzystanie z SOLCOSERYLU ŻEL pozwala na wspieranie procesów regeneracyjnych, co pozwala znacznie skrócić czas gojenia się ran.

Stosowanie żelów na rany sączące


Zastosowanie żelów pozwala między innymi wspierać proces gojenia:
– ran o niedużej powierzchni
– ran o średniej powierzchni
– ran trudno gojących się czy długo gojących się
– blizn, które powstały w wyniku oparzeń
– ran po oparzeniach pierwszego stopnia.