Jak dbać o swoją skórę zimą?

Zima to trudna pora roku, jeżeli chodzi o kondycję urody każdej kobiety. Cierpi między innymi skóra twarzy oraz skóra dłoni, która jest narażona bardzo często na działanie zimnych temperatur oraz silnego wiatru. Skóra całego ciała również bywa mocno przesuszona ze względu na kontakt z gryzącymi ubraniami. Wszystko utrudnia jeszcze suche powietrze w mieszkaniach. Przez to wszystko gorzej prezentują się również włosy. Już na początku zimy warto zatem wdrożyć naprawdę dobrą pielęgnację z uznanymi kosmetykami. Godne polecenia są między innymi specyfiki od francuskiej marki nuxe, które rozpieszczają dodatkowo zmysły pięknym zapachem. https://www.aptekagalen.pl/nuxe

Doskonałe kosmetyki nuxe


Marka nuxe jest obecna na polskim rynku już od bardzo wielu lat i przez ten czas zdobyła sobie uznanie bardzo wielu kobiet. Doskonale znane są między innymi kremy do rąk od tej marki, które cudownie nawilżają i odżywiają skórę dłoni, oraz pozostawiają skórę pachnącą miodem. Poza tym świetne są również kosmetyki pod prysznic oraz kosmetyki pielęgnacyjne do całego ciała. Taki zestaw kosmetyków pozwala na kompleksową pielęgnację od stóp do głów.

Jak dbać o skórę zimą?


Zimą trzeba stawiać na kosmetyki o naprawdę dobrym i tak zwanym bogatym składzie. Trzeba nastawić się na odżywianie oraz nawilżanie i regularnie używać balsamu do ciała oraz peelingu. Poza tym skórę trzeba odżywiać również od środka, dzięki dobrej diecie oraz różnego rodzaju suplementom.