Maść konopna Medicprogress – co warto wiedzieć?

W ostatnim czasie jest bardzo duża moda na różnorodne produkty, które w swoim składzie zawierają olej z konopi. Nie inaczej jest również w przypadku maści przeciwbólowych i rozluźniających, które pobudzają krążenie krwi w masowanych partiach ciała. Maść Medicprogress w swoim składzie zawiera 10% oleju z nasion konopi, który może pochwalić się wieloma drogocennymi właściwościami.

Dlaczego warto?

Maść Medicprogress nie tylko ułatwia masaż, ale co najważniejsze bardzo szybko wchłania się w skórę, dzięki czemu można liczyć na szybki i długotrwały efekt. Maść konopna doskonale sprawdzi się nie tylko przy przewlekłych bólach mięśni i stawów, ale również przy pielęgnacji stłuczeń, które są zmorą profesjonalnych i amatorskich sportowców. Maść jest wspaniałym wyborem również dla tych osób, które chcą odżywić swoją suchą skórę i przywrócić jej naturalny blask. Zmęczone i zesztywnione plecy są zmorą nie tylko sportowców, ale również seniorów, którzy jak najszybciej powinni skorzystać z dobrodziejstwa maści Medicprogress.

Co warto wiedzieć?

Maść konopna nie zawiera w swoim składzie żadnych sztucznych substancji, dzięki czemu jest w 100% bezpieczna, co potwierdzono oczywiście stosownymi badaniami dermatologicznymi. Olej z konopi działa przeciwzapalnie i regeneracyjnie, dlatego też jest to idealny preparat dla Pań, które chcą powstrzymać proces starzenia się skóry. Maść konopna doskonale nawilża, zmiękcza i wygładza skórę, dlatego też nie można przejść obok niej obojętnie zwłaszcza, jak zmaga się z trądzikiem, łuszczycą albo różnorodnymi reakcjami alergicznymi.