Maska przeciwpyłowa- postaw na doskonałą ochronę

Wykonywanie wielu prac wymaga wyposażenia we właściwe akcesoria, które zadbają o nasze bezpieczeństwo, zdrowie, a w niektórych przypadkach także życie. Maska przeciwpyłowa to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia. Przyjrzyjmy się jej z bliska.

Maska przeciwpyłowa i jej krBótka charakterystyka 

Maska przeciwpyłowa używana jest w celu eliminacji ryzyka dostania się do naszych dróg oddechowych szkodliwych chemikaliów czy pyłów. Dodatkową funkcją masek jest możliwość zapobiegania wdychania nieprzyjemnych zapachów. Zdecydowana większość masek w dragonmask.pl posiada specjalne zawory, wyposażone w filtry, które zapewniają najwyższą ochronę przed wdychaniem szkodliwych substancji znajdujących się w otoczeniu. Dodatkowo odprowadzają one parę wodną, co znacznie podwyższa komfort ich użytkowania. 

maska przeciwpyłowa

Szerokie zastosowanie masek przeciwpyłowych 

Maska przeciwpyłowa wykorzystywana jest do wielu, różnorodnych prac, zarówno o charakterze prywatnym, jak i profesjonalnym. To akcesoria niezbędne przy pracach budowlanych, rozbiórkowych czy remontowych. Produkty wykorzystywane są także do oprysku roślin oraz urabiania surowców mineralnych. Maski wykonane są z włókniny syntetycznej, polipropylenu czy silikonu, przez co nawet pomimo intensywnej eksploatacji i wykorzystaniu do wielu zadań, będą służyć nam w doskonałej kondycji. Włóknina i inne materiały są materiałami wytrzymałymi, odpornymi na różnego rodzaju odkształcenia czy uszkodzenia mechaniczne. 

Pracuj bezpiecznie i zadbaj o ochronę własnego zdrowia z maskami przeciwpyłowymi.