Nowość! Tabletki na potencję Mensil Max – skład, działanie, sposób użycia

Na rynku dostępna jest pełna gama tabletek na potencję dla mężczyzn. Ostatnio dołączyła do nich nowość – lek Mensil Max od producenta Hasco-Lek.

Czym jest Mensil Max?


Lek Mensil Max stosowany jest w doraźnym leczeniu zaburzeń erekcji. Zawiera on substancję aktywną sildenafil, który zaliczany jest do inhibitorów fosfodiesterazy typu 5 (PDE5).

Dawka substancji aktywnej w leku wynosi 50 mg, co stanowi najwyższą możliwą dawkę dostępną bez recepty.

Mensil Max – wskazania


Lek Mensil Max przeznaczony jest do stosowania u mężczyzn dorosłych, którzy doświadczają problemów z potencją seksualną.

Mensil Max może być stosowany w poniższych przypadkach:

  • brak erekcji
  • szybki zanik erekcji
  • erekcja niewystarczająca do odbycia stosunku seksualnego

Jak działa lek Mensil Max?


Substancja aktywna w leku Mensil Max, czyli sildenafil powoduje rozkurczenie mięśni oraz naczyń krwionośnych w penisie, co prowadzi następnie do zwiększonego napływu krwi oraz łatwiejszego uzyskania i utrzymania erekcji.

Aby zauważyć efekty stosowania leku, konieczne jest pobudzenie seksualne.

Jak stosować lek Mensil Max?


Lek Mensil Max ma postać tabletek o smaku miętowym przeznaczonych do rozgryzania i żucia, co wyróżnia go na tle innych dostępnych w sprzedaży leków na potencję. Dzięki takiej formie nie ma potrzeby popijania go wodą, dlatego jest on bardzo wygodny w stosowaniu.

1 tabletkę leku Mensil Max należy zastosować przed stosunkiem. Efekty widoczne są po około 12 minutach od zażycia i utrzymują się do 5 godzin. Leku nie należy stosować częściej niż raz na dobę.