Wygodny i higieniczny podwójny laktator elektryczny Ameda MYA JOY

Powrót do pracy i troska o zdrowie dziecka bardzo często skłania mamy do odciągania pokarmu. Dzięki temu dziecko podczas nieobecności mamy może zjeść naturalny i zdrowy posiłek. Mamy zazwyczaj korzystają z laktatora pojedynczego, ale coraz bardziej popularny staje się laktator podwójny.

Dwa razy szybciej

Jedną z takich propozycji jest podwójny laktator elektryczny Ameda MYA JOY. Dzięki temu pokarm można ściągać równocześnie z dwóch piersi. Na pewno pozwala to zaoszczędzić czas, a także za jednym razem ściągnąć większą ilość pokarmu, co jest bardzo wygodne, gdy mama jest nieobecna przez wiele godzin. Laktator przeznaczony jest do częstego stosowania, a regularne odciąganie pokarmu przyczynia się również do tego, że jest go więcej. Poza tym laktator posiada trzy rodzaje zasilania: bateryjne, sieciowe oraz samochodowe, jest nieduży, poręczny, a także można go przypiąć do paska. Więcej informacji na temat laktatorów można znaleźć na stronie MilkLab.pl.

Podwójny laktator elektryczny Ameda MYA JOY

Funkcje dodatkowe

Podwójny laktator elektryczny Ameda MYA JOY jeszcze z kliku ważnych powodów zasługuje na uwagę. Przede wszystkim można dopasować go do każdego rodzaju brodawki, posiada regulację siły i szybkości ssania, a także można używać go do odciągania pokarmu tylko z jednej piersi. Pracuje równo i co ważne – również cicho. W zależności od modelu może także posiadać wyświetlacz, który ułatwi kontrolowanie czasu ściągania oraz różne kombinacje ustawień. Jest także bardzo higieniczny, a głównie dlatego, że posiada specjalne zabezpieczenia przed przedostaniem się pokarmu do obiegu, co jest bardzo istotne dla zdrowia maluszka.