Ból głowy a jelita

Migreny doskwierają coraz większej liczbie z nas. Silne bóle odczuwa coraz większa liczba Polaków, a mimo tego wciąż nie zdajemy sobie sprawy, że poszukujemy powodów jego powstania, nie tam, gdzie trzeba, a przy okazji stosujemy leki, które działają na objawy, a nie na przyczynę schorzenia.

W przypadku bólu głowy zazwyczaj sięgamy po preparaty przeciwbólowe, które działają błyskawicznie. Wystarczy tabletka, łyk wody i odczekanie pół godziny. Ból przechodzi, ale nie na długo, ponieważ paracetamol czy ibuprofen poniekąd ukryły ból, a nie go zlikwidowały.

Co powoduje bóle głowy?

sanprobi barrier na różne bóleNie zawsze za ból głowy odpowiedzialna jest nasza głowa, on tam po prostu się objawia. W przypadku powracających dolegliwości powinniśmy zastanowić się nad poszukaniem przyczyny gdzie indziej. Możliwe, że to problemy z układem trawiennym, objawiają się w takiej, a nie innej lokalizacji. W takim wypadku warto zastosować sanprobi barrier, który odbuduję mikroflorę bakteryjną jelit, a tym samym zregeneruje kolejne warstwy błony ochronnej.

Korzyści korzystania z sanprobi barrier

Oprócz faktu walki z migreną lek ten wpływa na działanie całego układu pokarmowego. Odbudowuje naruszone struktury, współdziała przy zwalczaniu zmian zapalnych, a przy tym działa osłonowo, co ważne jest przy konieczności stosowania innych leków, które mają wpływ na cały organizm.

Podsumowując, przyczyn bólu głowy jest wiele i warto szukać ich w mniej typowych zakamarkach ludzkiego ciała, bo może okazać się, że to jedyna metoda na pozbycie się uciążliwych migren.