Manicure – najpopularniejsze rodzaje

Każdego dnia nasze dłonie, narażone są na działanie różnych czynników szkodliwych. Kontakt z wodą i detergentami, słońce, wiatr, mróz, czy też częste zmiany zakresu temperatury – to wszystko wykazuje nieoceniony wpływ na delikatna oraz wrażliwą skórę na dłoniach, w tym także na kondycję naszych paznokci. Jeśli brać pod uwagę fakt, iż dłonie są za każdym razem widoczne, tym bardziej trzeba dbać o ich zdrowy i reprezentacyjny wygląd. Z tego właśnie powodu, doskonałym rozwiązaniem będzie odpowiednie pielęgnowanie dłoni i profesjonalnie wykonany zabieg manicure

Tradycyjny manicure 

Manicure tradycyjny, nazywany także klasycznym, to zabieg, w którym należy zwrócić odpowiednią uwagę na kształt, jaki mają paznokcie. Zabieg ten opiera się na usuwaniu skórek, piłowaniu i nadawaniu kształtu płytce, wypolerowaniu wszystkich paznokci, zaś później na użyciu odpowiedniego peelingu, kremu i nałożeniu lakieru. Dzięki czemu, możemy mieć stosunkowo tanie paznokcie, które będą wyglądały na zadbane, gładkie oraz nawilżone. 

Manicure naturalny 

Manicure naturalny zaczyna się od sprawdzenia paznokci. Później stosowana jest wodna kąpiel o działaniu zmiękczającym skórki i peeling. W czasie zabiegu usuwa się skórki, zaś paznokcie piłuje celem uzyskania odpowiedniego kształtu. Ostatnim etapem będzie nałożenie kremu regeneracyjnego i odżywki. Osoby zainteresowane zapraszamy do salonu https://easynails.pl/ w Warszawie i Wrocławiu.