Jak działają syntetyczne kannabinoidy?

Po zmianach w przepisach dotyczących użycia marihuany, na popularności zyskały syntetyczne kannabinoidy, czyli jej odpowiedniki rodem z laboratorium. Jakie jest działanie tych substancji?

Działanie syntetycznych kannabinoidów


Przede wszystkim, działanie będzie zależne od rodzaju substancji, którą przyjmiemy. Niemniej jednak, można określić kilka cech wspólnych, które ma większość z nich. Przede wszystkim, będziemy czuć euforię i pobudzenie. Nagle będziemy mieć bardzo dużo energii i ochoty na robienie wielu rzeczy. Mogą też wystąpić zmiany w percepcji otaczającego nas świata lub nawet omamy wzrokowe lub słuchowe. Co więcej, prawdopodobnie wystąpi zaburzenia poczucia czasu. Wskazówki na zegarze będą poruszały się albo bardzo wolno albo bardzo szybko – zależnie od substancji. Oprócz tego, mogą wystąpić też problemy z pamięcią, a nawet całkowita jej utrata. 

Zewnętrzne oznaki


Po przyjęciu kannabinoidów z pewnością zaobserwujemy zmiany w naszym zachowaniu. Pojawią się one niemal od razu. Czego możemy się spodziewać? Ponownie, wszystko zależy od tego, jaką substancję przyjmiemy, ale z pewnością możemy się spodziewać dezorientacji i chaotycznych reakcji. Możliwe, że będziemy zachowywać się jakbyśmy wypili sporą ilość alkoholu. Oprócz tego, będziemy sprawiać wrażenie rozluźnionych, lub nawet rozkojarzonych. Mogą wystąpić zaburzenia mowy oraz niekontrolowane napady śmiechu. Poza tym, możemy mieć problemy z zapanowaniem nad własnym ciałem i utrzymaniem równowagi oraz koordynacji. W dodatku, nasze źrenice będą powiększone, a oczy mogą wydawać się być czerwone.

Syntetyczne kannabinoidy dostępne w ofercie sprzedażowej pod adresem https://konopnysklep.com.pl/smartblog/89_syntetyczne-kannabinoidy.html