Właściwości fizykochemiczne preparatu Keladerm

Pod nazwą Keladrem kryje się preparat, którego zadaniem jest zmniejszenie lub całkowite wyeliminowanie zmian skórnych, powstałych na skutek wybroczyn lub zabiegów operacyjnych. Na sposób jego działania – oprócz substancji aktywnych – wpływ ma również jego skład i konsystencja.

Krem jako preparat dermatologiczny

Zdecydowana większość preparatów dermatologicznych ma – tak jak Keladerm – postać kremu. Dzięki temu specyfiki te są wchłaniane przez skórę znacznie efektywniej. Trzeba bowiem pamiętać, że w skład preparatu wchodzą również i takie substancje, których zadaniem jest rozszerzenie porów skóry. Dzięki nim zawarte w Keladermie składniki czynne znacznie łatwiej i szybciej dostają się tam, gdzie mają się dostać, czyli… do skóry właściwej.

Działania opóźniające starzenie się skóry

Sposób stosowania kremu Keladerm również ma wpływ na jego skuteczność. Punktowe nanoszenie preparatu na najbardziej szpecące zmiany skórne pozwala ukierunkować jego działanie w ściśle określonym miejscu. Należy jednak pamiętać, że krem będzie działał wyłącznie na odpowiednio oczyszczonej skórze. I właśnie dlatego należy zadbać o jej higienę przed nałożeniem kremu.

Brak plam

Preparat nie pozostawia na skórze żadnych plam. Oznacza to, że wszystkie zawarte w nim składniki zostają całkowicie wchłonięte przez naskórek i skórę właściwą. Podczas nakładania preparatu warto delikatnie wmasowywać go w skórę, dzięki czemu jego transmisja przez naskórek będzie znacznie szybsza. Podsumowując, Keladerm jest preparatem lekkim, w skład którego wchodzi pokaźna ilość substancji odżywiających i pielęgnujących skórę. https://www.aptekagalen.pl/espumisan-100mg-ml-krople-30ml