Bubbler – istotne informacje

Bubbler to sprzęt, dzięki któremu można palić marihuanę. Umożliwia on użytkownikom eksperymentowanie i łączy mobilność i łatwość użycia. Bubbler w pewien sposób jest podobny do bonga – również zapewnia filtrację wodną, jednakże istnieje także wiele różnic. W odróżnieniu od bonga bubbler jest mniejszy, a co za tym idzie łatwiejszy do przeniesienia. Bubbler można zabrać ze sobą dosłownie wszędzie. Jedynym problemem, jaki dotyczy użytkowników bubblerów jest to, że są one jednoczęściowe, a co za tym idzie dość trudne w czyszczeniu. 

Bubbler – zalety 

bubbler

Bubbler i jego stosowanie ma wiele zalet. Jest to doskonała propozycja w szczególności w przypadku osób, które chcą znaleźć alternatywę dla stosowania bonga, którą będzie można zabrać ze sobą wszędzie. Bubbler jest lekki, trwały oraz wyjątkowo łatwy w obsłudze w szczególności w przypadku palaczy początkujących, którzy dopiero zaczynają przygodę z tego rodzaju sprzętem. Warto wiedzieć, że z bubblera skorzystają także doświadczeni, którzy będą zadowoleni z tego, jak bardzo bubbler jest funkcjonalny. 

Bubbler – wady

Co oczywiste, bubbler ma nie tylko zalety, ale także wady. Do najistotniejszych z nich można zaliczyć między innymi:

– małą podatność na modyfikacje – do bubblera nie da się dokupić osobnych cybuchów lub też zewnętrznych perkolatorów, 

– cybuchy bubblerów są dość małe przez co nie sprawdzają się w sytuacji, gdy z urządzenia ma korzystać jednocześnie kilka osób,

– trudność czyszczenia – jest to związane z faktem, iż bubblery są skonstruowane z jednego kawałka szkła.