Silver Haze – sativa o wielu właściwościach medycznych i rekreacyjnych

Odmiana marihuany Silver Haze jest odmianą, która zyskuje coraz większą popularność. Ponieważ jest to szczep z kategorii sativa, zapewnia pobudzający efekt. Jest popularna dzięki umiarkowanemu hajowi, a także mieszance efektów umysłowych i cielesnych. W medycynie badana jest pod kątem jej skuteczności w leczeniu wielu schorzeń.

Gdzie sprawdza się kultowy szczep Silver Haze?

silver-haze

nasiona silver haze kupisz w sklepie Nasiona Marihuany

Ogólnie rzecz biorąc, odmiana ta jest najbardziej przydatna w leczeniu umiarkowanego bólu, umiarkowanych mdłości i wspomaganiu ogólnego odprężenia. Ponieważ pojawia się coraz więcej informacji na temat tej odmiany, wydaje się prawdopodobne, że popularności Silver Haze w medycynie będzie rosła.

Jej skład genetyczny w 80% składa się z Sativy, a w 20% z Indici. Jest to typ marihuany, który staje się atrakcyjny zwłaszcza dla osób, które rozważają korzystanie z konopi po raz pierwszy. Ta konkretna odmiana marihuany ma przyjemny smak i aromat pomarańczy oraz sosny. Może pobudzić ludzką kreatywność, a także dodać jasności umysłu i energii.

Jak kupić odmianę marihuany Silver Haze?

Jeśli chcesz, możesz zaopatrzyć się w nasiona Silver Haze przez Internet. Możesz kupić je po przystępnej cenie, jeśli kupisz je w sprawdzonym sklepie internetowym z marihuaną. Nasiona te sprzedawane w renomowanych sklepach internetowych – pochodzą od dostawców, którzy cieszą się dobrą reputacją w branży uprawy i hodowli konopi.

Jak uprawiać odmianę marihuany Silver Haze?

Silver Haze można uprawiać zarówno indoor (w pomieszczeniu), jak i outdoor (na zewnątrz). Uprawa outdoor wymaga od trzech do czterech miesięcy, aby dała plony. Uprawa marihuany Silver Haze indoor potrzebuje 60 dni, aby dać plony.

W uprawie outdoor należy uprawiać roślinę w zacienionym miejscu, które nie jest narażone na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Podczas hodowli należy upewnić się, że roślina została oczyszczona z insektów za pomocą środków owadobójczych w sprayu.

Uprawa silver haze w pomieszczeniu pozwala na bardziej precyzyjne określenie czasu uprawy marihuany oraz kontrolę warunków, takich jak oświetlenie i odżywienie. W uprawie indoor roślina ma tendencję do szybkiego wzrostu i wczesnego kwitnienia. Uprawa silver haze to świetna zabawa i wyzwanie, ale trzeba pamiętać, że w Polsce uprawa jest nielegalna i można korzystać z nasion jedynie poza granicami polski.