Sativa indica – cechy tych odmian konopii

Konopie indyjskie są cenione w wielu krajach. Gdy chcemy poszaleć i poimprezować, wybieramy odmiany sativa. Sprawiają one, że ludzie stają się energiczni i pełni życia. Co ciekawe, artyści chętnie dobierają właśnie takie odmiany. Człowiek dzięki sativie czerpie z życia garściami. Inaczej sprawa wygląda w odmianach indica. Czym cechują się te pojęcia? Co warto wiedzieć? Jak działa indica? Jak dokonać wyboru?

Sativa indica

Zawartość THC w sativach jest znacznie wyższa, co wpływa na pobudzenie. Marihuana dobrze wpływa na pamięć i niweluje wszelkie negatywne właściwości THC. Indica z kolei działa całkowicie odwrotnie. Człowiek czyje się odprężony i przykuty do fotela. Jeśli chcemy się zrelaksować po ciężkim dniu, indica z pewnością spełni nasze oczekiwania. To relaksacyjna marihuana, która pozwoli na pełny odpoczynek. Istnieje wiele ciekawych odmian, które mają za zadanie spełnić oczekiwania growerów. Uprawa odbywa się w warunkach indoor lub outdoor, co zależy od warunków otoczenia i danej rośliny. Faktem jest, że zarówno sativa, jak i indica jest niezwykle ceniona przez użytkowników. 

Sativa indica

Szeroki wybór nasion marihuany

Dobre jakościowo nasiona marihuany są zazwyczaj kupowane w tym sklepie. Pamiętajmy o tym, że w naszym kraju niedozwolona jest hodowla konopi indyjskich. W krajach, gdzie jest to legalne, wybierane są odmiany indici i sativy. Tak bogaty wybór daje wiele możliwości.